• Tasarım Üniforma

    Tasarım Üniforma çağımızın önemli bir kavramı haline gelmiş olup özellikle otel üniforma tasarımları mekana imaj ve güven katmaktadır....

    Read more

Hakkımızda

Tasarım Üniforma

TASARIM ÜNİFORMA & MODA EVİ

Kıyafet tasarımı, çağımızın gereği bir kavram haline gelmişken kuruma ve mekana olan güven imaj ve kaliteyede ayrı bir değer katmaktadır. Bizler de bu anlayıştan yola çıkarak Tasarım Üniforma olarak sizlerin yanında olmaya karar verdik.

Mekanlarınızla personelinizin uyum gösteren kıyafetlerini, çağın kabul ettiği anlayışla bağdaştırıyoruz.

Personel kıyafetleri mekana ve kuruma uyumlu tasarımlarla hazırlandığında hem bunu taşıyan personel hemde kuruma gelen müşteri ve insanlar nezninde mekan farklı bir saygınlık kazanmış olacaktır.

www.tasarimuniforma.com.tr

Üretim

Üretimin büyük bir bölümünü kendi bünyesinde gerçekleştiren Tasarım Üniforma, kadrosunu işine ve birbirine saygılı, ürün kalitesi ile hizmet kalitesini bir tutan ve her zaman daha iyisini yapabilmeyi hedef belirlemiş kişilerden oluşmuştur.Sıradan ürünler yerine, size özel tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi görev bilmekteyiz.

Misyonumuz

Mekanlarınızla personelinizin uyum gösteren kıyafetlerini, çağın kabul ettiği anlayışla bağdaştırarark beğeninize sunmak

Web tasarım Bakırköy Bilişim